| loveswimming a întrebat:

Am citit cartea,, 13 plicuri albastre " de Maureen Johnson si mi-a placut foarte mult, asa ca as vrea sa vad si filmul, insa nu l-am gasit... sad
Daca cumva il gasiti ......imi dati va roooog si mie link-ul happy
Dau fundahappy :*

3 răspunsuri:
| supermarketuldefilme a răspuns:

Http://en.wikipedia.org/wiki/Maureen_Johnson

Este vorba despre '13 Little blue envelopes', insa eu nu am gasit mentiunea ca ar fi fost ecranizata.

| elik a răspuns:

Am citit si eu cartea nu ca ii superba! absolut senzatioanala. dar este si film? n-am auzit..este?

| loveswimming explică (pentru elik):

Eu asa am auzit... poate ma insel sad