| Marcelyn a întrebat:

Buna,am descarcat un film si are subtitrarea inclusa in engleza, cum o pot scoate ca sa-mi gaseasca bs playerul una in romana?

3 răspunsuri:
| DrGoogle a răspuns:

Salut,intra in folderul unde ai descarcat filmul si sterge folderul cu numele Subs. Vizionare placuta!

| Rimidalvv a răspuns:

Click dreapta pe iamgine -> subtitles -> check for subtitles online
-> all ->( e un buton cu 3 puncte [...] ) dai click dreapta pe buton -> add language -> cauta acolo rum/ron, dai click ok, si gata.

| Marcelyn explică:

Mersi mult de răspuns, dar filmul meu nu are folder aparte, are subtitrarea inclusă in film.Din bs player o pot debifa ca sa nu se mai vadă dar nu o pot scoate ca sa pun una in romană.