| CapitanClatita99 a întrebat:

Am inteles ca dupa ce va muri Feriha in episodul 67 va incepe un alt sezon in care Emir se indragosteste de alta fata. Acest sezon va fi difuzat la tv? Din cate stiu, din cauza audientei scazute se intrerup filmarile la sezonul 3. Totusi la tv vor mai fi si alte episoade sau doar pana la 67?

1 răspuns:
| Mmelek a răspuns:

Cred ca pana la episodul 67. Pentru ca "Drumul lui Emir" nu are final si nu cred ca publicul este interesat de el...sezonul avea un schenariu foarte interesant(multa drama,conflicte si intriga, o fosta logodnica, povesti de dragoste), dar pentru ca a disparut Feriha, publicului nu i-a mai placut...deci,nu cred ca va fi difuzat la tv in Romania, dar cine stie?!