| wpAbby a întrebat:

Am internet, abonament la digi si am vazut ca daca am imi pot face cont gratuit de HBO GO. Intrebarea mea: dacă îl fac, dupa trebuie sa plătesc abonament cum e la Netflix, sau rămâne gratis atata timp cat sunt pe digi? Multumesc

2 răspunsuri:
| laSoledad a răspuns:

Aici scrie ca https://www.digiromania.ro/servicii/online/hbo-go

"Ai acces GRATUIT la conținutul HBO GO pe www.hbogo.ro sau în aplicația HBO Go, dacă:
- ești client Digi TV și Digi Net
- beneficiezi de ambele servicii la aceeași adresă
- ai activă extraoptiunea HBO sau Maxpak"
Deci nu poti avea HBO GO, daca nu ti-ai activat extraoptiunea HBO pe cablu TV

Iar extraoptiunea HBO costa 13 lei pe luna, cum scrie aici:
"Alege extraoptiunea HBO și te bucuri de cele mai premiate filme și seriale. Totul cu doar cu 13 lei/lună"
https://www.digiromania.ro/servicii/televiziune/extraoptiuni

Deci oricum ai da-o, tot trebuie sa platesti ceva pe luna. Dar la Digi e mai ieftin, decat la serviciul HBO GO.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ramane gratis