| geoox550 a întrebat:

Buna!

am nevoie de ajutor!

a fost vara asta un film pe ceva program, si nu mai stiu cum se numeste.

era vorba de doua fete ( prietene), care una a fost violata si omorata intr-o padure. cealalta fata care a trait, a crescut mare si a incercat sa gaseasca violatorul. cel care le viola mai multe fete (in fiecare an in aceeasi data ), era un barbat.

nu pot sa scriu mai mult.deoarece doar atat imi amintesc!

dau funda la raspunsul bun

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Cred că te referi la Carolina Moon(2007), cu Claire Forlani, film realizat după cartea cu acelaşi nume scrisă de Nora Roberts, amândouă au apărut la noi cu titlul Până ce moartea ne va despărţi, vezi trailer http://www.youtube.com/watch?v=RcJX8hNI_ZU

2 răspunsuri:
| nocomment_4400 a răspuns:

Stiu un film ceva de genu se numeste last house on the left(ultima casa pe stanga)nu stiu sg daca despe asta vb... sper sa-ti fie de ajutor

app iti recomand acest film:X

| mylittleangel a răspuns:

Srry dau nu stiu da o sa ma interesez si o sa-ti spon...bine daca nu spune alt cinve inaintea mea