| BogdanAlexandru1 a întrebat:

Am o intrebare despre serialul Naruto sezonul 1 ce cu 221 ep sau ceva.
As vrea sa dau skip la el si sa trec la shipunden dar nu vreau sa omit chestiile importante. Momentan am vazut 178 de ep si vad ca de la 160 baga episoade in care fac misiuni irelevante pentru poveste, as vrea un rezumat la sez 1 sau macar episoadele importante.
Rezumat dupa ep 178 mai am doar 50 dar sunt plictisitoare.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Eu am văzut 69 de ep din cel clasic, când era dat la TV, după m-am apucat de shippuden când am dat de net. Nu îți fă grij se subînțelege acțiuni și. Fără acele episoade believe-me.

| gabriel2004o a răspuns:

De la 178 in sus sunt numai misiuni inutile doar pana la ultimele episoade iar Naruto pierde controlul si il rănește pe Jiraya si decide sa plece un timp din Konoha pentru a se antrena