| babyL a întrebat:

Buna, am o intrebare la care nu pot gasi un raspuns si sper sa ma ajutati voi. Imi doresc sa devin actrita, dar nu stiu unde se tin castigurile adica de exp cand apare un nou film/serial ei unde anunta castingurile? Este vreun site sau ceva? Dau funda

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pentru că nu știi unde sunt castingurie, nu știi dacă te faci sau nu actriță. Bleah. Inseamnă că nu vrei și scrii doar așa, la plezneală. Fă-te de ex vânzătoae de bilete

| Iote a răspuns:

Pana la castinguri ar trebui sa termini o scoala de profil. Facultatea este ideala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil buftea, altceva n-am idee.

| GouDidodino a răspuns:

Încearcă să intri în producții xxx, cred ca o sa te primească si fără prea multă experiență, sau chiar deloc. Asta fiind ca o rampă de lansare. Apoi poti migra mai repede si in alte producții, poti ajunge chiar si la holywood