| ioanaCUTU a întrebat:

Buna am o intrebare:Nini(Florencia Bertotti) si Thomas(Federico Amador) se plac de adevaratelea sau se plac doar in serialul nini?

Răspuns Câştigător
| cristina1998i a răspuns:

Sunt impreuna si in realitate si in realitate mai sunt impreuna si celina cu martin.

9 răspunsuri:
| xAndraax a răspuns:

Doar in serialul nini. Ei sunt niste actori si asa scrie in scenariul lor.

| Lynna a răspuns:

Nu, ei au relatii separate cel putin eu asta am auzit. Oricum si eu sunt fana a serialului Nini.

| mamarutza12 a răspuns:

In serial, au fost si in realitate dar s-au despartit.

| SNIPƎR a răspuns:

Doar in serial fundita te rog plz.

| Jamie a răspuns:

Doar in serial...

| TarkaN a răspuns:

In serial FUNDA te rog

| GeorgeGabriel a răspuns:

In serial da...dar cine sunt eu sa ma bag in viata personala

| DerFinne a răspuns:

Ei sunt impreuna in realitate!

| gabrielaoana11 a răspuns:

In serial