| Nicole88 a întrebat:

Am scos un film care se numeste Growth din 2010 si am cautat o subtitrare de pe siteul regielive.ro am downloandat-o si cand vreau sa pun subtitrarea la film imi da o eroare. ceva de coddec... am incercat si alte subtitrari si la fel imi apare. si la alte filme tot la fel. imi pune-ti spune si mie de ce imi da eroare asta? are ceva pc'ul meu sau trebuie sa am vreun program ceva.de subtitrari? plss help. dau funda. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Survivor2012 a răspuns:

Instaleaza FFdshow ati dau link daca vrei http://www.gameszone.ro/download/navigare/Utilitare/Media/FFD_Show si dupa aia poti sa vezi subtitrarea :D Funda