| KhyDuTzA a întrebat:

BUNA! Am si eu o intrebare.Am vazut mai de mult un film pe disney si era vorba despre un jucator de hochei care moare si o patinatoare care si ea moare dar jucatorul de hochei are sansa sa reinvie fara sa stie ca va reinvia in corpul patinatoarei... puteti sa imi ziceti numele va rog mult de tot daca stiti?!

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Ice Angel(2000), cunoscut şi sub numele On Thin Ice-Going For The Gold http://www.youtube.com/......ttp?/watch

3 răspunsuri:
| Ramona4you a răspuns:

Nu stiu cum se chema filmul, dar l-am vazut si eu si a fost super pup :*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Go Figure se numeste big grin

| toma125 a răspuns:

A doua viata