| Marya6329 a întrebat:

Am si eu o intrebare: Am vazut un film de groaza, era vorba despre o fata care avea o sora mai mica si un frate si frate-su administra un bloc.O familie din bloc este omorata de o fantoma si de fapt filmul incepe cu un baietel care este la spitalul de nebuni si este omorat de aceeasi fantoma. Fantoma este o fata cu parul negru imbrcata intr-o rochita alba... ceva de genu daca stiti filmul va rog frumos sa ma ajutati. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grudge...cauta pe net, nu mai stiu exact daca e 1, 2, 3, 4...is o gramada de continuari.

| Marya6329 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult! M-ai ajutat :*:*:*:*

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat