| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare. caut un film mai vechi dar nu imi amintesc cum se numeste, dar imi amintesc o scena din film big grin tipa din film are orgasm doar la atingirea trupului ei cu o pana. daca stie cineva sa imi zica cum se numeste. multumesc!

1 răspuns:
| alina_2722 a răspuns:

Am vazut filmul 40 Days And 40 Nights-Cat rezisti fara sex? si era o scena asemanatoare, doar ca o atinge cu o floare, nu cu o pana :P Ai aici filmul: http://SPAM/comedie/3119-40-days-and-40-nights.html uita-te de la minutul 64 incolo si daca acesta e filmul, atunci vizionare placuta!