| deutza00 a întrebat:

am si eu o intrebare big grin
cineva mi-a povestit un film horror acum cativa ani, dar nu mai tin minte cum se numeste
era vorba despre o familie cu 2 sau 3 copii si o bona si se muta intr-o casa, iar in casa aia a mai stat o familie formata exact din acelasi nr de persoane
iar copilul baiat isi alege exact camera in care a stat baiatul de demult fata la fel parintii la fel
mai tin minte ca bona pune un pariu cu baietelul ca nu are curaj sa se bage in dulap in schimbul unui poster iar bona accepta si in dulap a murit o fetita demult si are o gaura in cap si apare ca fantoma in fata bonei...
asta e tot ce pot sa imi amintesc
dau funda celui care imi spune cum se numeste filmul

1 răspuns:
| Sn4k3 a răspuns:

Da l-am vazut si eu da nu mai stiu cum se numeste laughing