| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare legata de serialul coreean Povestea tinerei gisaengbig grinan Sa Ran ramane pana la urma cu Ah Da Mo? sau se despart pentru totdeauana? a vazut cineva finalul serialului? multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
| Andreea_7940 a răspuns:

Da raman impreuna...serialul are 52 de episode.Cei doi se casatoresc.vor mai avea de infruntat obstacole.Iar in ultimele episode vor avea un copil. Uite daca vrei sa vezi...http://www.kimchidramas.net/2011/01/new-tales-of-gisaeng.html

1 răspuns:
| MiyakoSaki a răspuns:

A fost frumos serialul ♥