| cineva1992 a întrebat:

Buna,am vazut acum cateva zile la PRO TV era cu unu care avea puterii, pana la urma la prins politia la bagat la inchisoare apoi la scos ca sa salveze hotii big grin

6 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

Filmul se numea Hancock.

| cineva1992 explică (pentru TheStory):

Mersi frumos asta e

| pcsick a răspuns:

Era de ajuns sa ne spui povestea ca ne dadeam seama ca pe protv a fost asta.
nici n-am posturile gen protv, antena1, etc memorate in tv...

| Soryns a răspuns:

Ciudat

| DeeAnna a răspuns:

Ok si dc ne spui noua?

| TheStory a răspuns (pentru DeeAnna):

Tu merti sa fii spanzurata.
Daca nu stii sa raspunzi la o intrebare nu raspunzi, nu ti-a spus tie nimic, te bagi singura in seama.
El este foarte de treaba ca nu ti-a zis nimic.