| Ramona_Igna_1993 a întrebat:

Buna,am văzut acum câțiva anii un film cu o femeie care avea un băiețel, lângă casa lor este un lac si băiețelul cade il el ( daca îmi amintesc bine) si moare, mama lui de durere vrea sa facă un alt copil cu primul bărbat care ii pica in cale si.chiar rămâne gravida (tot un băiețel o sa nască) peste câțiva anii ea este cu băiețelul ei intr-un magazin si acolo se întâlnește cu barbatul cu care a făcut copilul. Sper ca am scris pe înțelesul tuturor, as vrea tare mult sa revăd filmul

6 răspunsuri:
| Curious1010 a răspuns:

On Golden Pond, probabil la filmul asta te referi

| Ramona_Igna_1993 explică (pentru Curious1010):

Multumesc pentru raspuns dar nu este acesta filmul, nu este chiar așa vechii...

| faramatania a răspuns:

Jumătate din descrierea ta s-ar potrivi cu Half Light (2006)
https://www.cinemagia.ro/filme/half-light-penumbra-20668/

| Ramona_Igna_1993 explică (pentru faramatania):

Multumesc pentru răspuns, nici acest film nu l-am văzut demult, dar din păcate nu este acesta, cel despre care zic eu nu este horror, e drama-dragoste (ceva de genu) mulțumesc oricum, o sa il vizionez si pe acesta

| faramatania a răspuns (pentru Ramona_Igna_1993):

Cu plăcere.

| Curious1010 a răspuns (pentru Ramona_Igna_1993):

Mai e un film dar e din 2001