| Diamond_1649 a întrebat:

Am vazut aseara pe Kanal D o emisiune, ceva cu iubiri secrete, sau ma rog. ceva cu iubiri. Si era o tipa blonda pisicoasa, amanta unuia de pe acolo oh go on...Nu stiti daca are facebook? Sau cum se numeste? Multumesc! ( sunt fata nu vreau sa`mi fac lipealalaughing)

3 răspunsuri:
| Diamond_1649 explică:

Nu vreau sa.i zic nimic, nu vreau sa-mi fac lipeala cu ea, vreau doar sa o caut pe fb, stiu ca personajele sunt fictive.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Personajele din acea emisiune sunt fictive, sunt actori, poti sa observi ca au si microfoane...precum si personajele din multele emisiuni precum (observator,pe banii parintilor ect.)
asa ca daca vrei sa-i zici vreo doua acelei fete, mai bine renunta, era doar un rol.
Sper ca te-am asteptat cumva.

| Cryss95_5314 a răspuns:

Emisiunea se numeste ''Blestemul iubirii''.