| DenisaMaria02 a întrebat:

Am vazut cand eram mai mica un film de Craciun. L-am tot cautat, dar nu mai stiu cum se numea. Cred ca l-am vazut pe prima tv, nu era romanesc.
Era vorba despre o fata care se intoarce acasa de Craciun si a spus familie ca are un iubit, insa ea era singura. A oprit in benzinaria si acolo cred ca a rapit un barbat pe care l-a obligat sa se dea drept iubitul ei.
In rest, stiu doar secvente scurte. Cum ea ia aruncat telefonul in toaleta in acesta voia sa sune. Cum ca el era ceva destul de mare si avea pe cineva acasa, dar totusi a renuntat la fata aceea pentru aceasta care l-a rapit.
Daca ma puteti ajuta cu numele, va multumesc sincer.

Răspuns Câştigător
| RKBlue a răspuns:

Salut!
E cumva Sarbatori în catuse (2007)?

| DenisaMaria02 explică (pentru RKBlue):

Da. Multumesc mult de tot

| RKBlue a răspuns (pentru DenisaMaria02):

Cu placere!