| cataynna a întrebat:

Buna! Am vazut mai demult la tv un film indian, nu mai stiu cum se numeste insa stiu ca e cu o familie (parintii + 2 copii, un baiat si o fata) iar parintii lor sunt surdo muti. Imi puteti spune numele filmului, daca stiti despre ce film e vorba, va rog. Ofer funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bajrangi bhaijaan este un film cu o fetita surdo-muta care e pierduta de parinti s.ar putea sa îți placa mai mult acest filmhappy

| cataynna explică (pentru anonim_4396):

Da, stiu ca e frumos insa chiar vreau sa revad acel film, e frumos si acela.