| AyaMe_Ana_1995 a întrebat:

Buna,
Am vazut o data un film cu fete care erau cazate sau ceva de genul intr-un hotel. Ele erau gravide, iar una dintre ele care era si personaj principal era roscata. Din cate imi aduc aminte ea se indragostise de un baiat care avea grija de curtea hotelului. Hotelul parca era aproape de o padure… l-am vazut acum foarte mult timp si nu imi mai aduc aminte bine detalii. Dau funda cine ma ajuta happy.
Multumesc!

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ce gen era, drama, comedie sau horror?
Stiu un film, oarecum asemanator, doar ca nu e niciuna gravidă...
https://www.youtube.com/watch?v=aWY_e63MmVU