| dbourosh a întrebat:

Am vazut recent un trailer si am uitat cum se chema filmul. Era vorba despre un baiat si ca totul era in gri si dupa baiatul incepe a vedea in culori..sau ceva de genu..si atit ..stiu ca filmul ii 2014. FUNDAAA!

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Eu îți pot spune un film, cam în genul descrierii tale, dar mult mai vechi, până-l găsești pe cel din 2014, poți să-l vizionezi pe acesta; Pleasantville (1998, cu Reese Witherspoon și Paul Walker)
http://www.cinemagia.ro/filme/pleasantville-2042/