| AleixD a întrebat:

am vazut un film cu o femeie care a uitat de spiritul Craciunului si intalneste un om pictor de care se atasaza si are la munca un coleg care o place si ii tot face curte, dar ea il place pe acel coleg de munca, care o duce in diferite locuri pentru a ii reda spiritul Craciunul, ea are cu ea mereu o statuie sub forma de inger caci o avea de la bunica ea, iar la sfarsit ei doi raman impreuna si se duc sus pe un acoperis si pun in brad acea statuie si se saruta, ei avand parca nationalitatea irlandeza in film. Cum se numeste?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate, Angel of Christmas (2015)
https://www.youtube.com/watch?v=p-OYdiIs_nc

2 răspunsuri:
| AleixD explică (pentru faramatania):

Angel Of Christmas se numeste, dar datorita tie l-am aflat. Multumesc