| Tha_Lori_1994 a întrebat:

Buna,am vazut un film de dragoste si din cate imi aduc aminte,actiunea se petrecea intre prezent si trecut,era un tip care se intalnea mereu cu o fata care era din alta epoca,in curtea lui,noaptea,aflase ca de fapt fata aia locuise in acea casa cu mult timp in urma,era si casatorita,dar sotul o batea, aveti idee cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Edge of the Garden (2011)?
https://www.cinemagia.ro/filme/the-edge-of-the-garden-578240/

| Tha_Lori_1994 explică (pentru faramatania):

Acesta este! multumesc frumos!

| faramatania a răspuns (pentru Tha_Lori_1994):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.

8 răspunsuri:
| Tudy000 a răspuns:

Nu e cumva Lady in the water?

| Anna0111 a răspuns:

The notebook?

| Tha_Lori_1994 explică (pentru Anna0111):

Nu.nu este nici acesta.

| Tha_Lori_1994 explică (pentru Tha_Lori_1994):

Imi amintesc ca fata veanea noaptea la el si ea era o fantoma sau ceva de genul.sotul ei o omorase in trecut.