| Gimis_Yo_Yo_1993 a întrebat:

Buna ' am vizionat acum multi ani' un film ' cu baieti de cartier' s' erau o gasca ' erau saraci' si un copil o picat nu mai tin minte de pe ce o picat si trebuia un transplant si costa multi bani si baieti au mers in case sa fure sa faca rost de bani ' cine stie filmu va rog

1 răspuns:
| faramatania a răspuns:

Yamakasi - Les samurais des temps modernes (2001)
https://www.cinemagia.ro/......kasi-2801/
mai poți să vezi filme cu parkour: Run (2013),Freerunner (2011),Brick Mansions (2014),Banlieue 13 (2004),Banlieue 13: Ultimatum (2009),Arena (2011),Arena Of The Street Fighter (2012),Tracers (2015)