| crissnicolle a întrebat:

As aprecia foarte mult daca ma veti putea ajuta. Am vazut un film pe protv acum multi ani,nu imi amintesc foarte bine continutul,si as vrea foarte mult sa il gasesc. Tin minte ca in film era vorba despre o femeie a carei bunici (sau strabunici) a murit,iar ea gaseste in casa acesteia o cutiuta muzicala,iar de fiecare data cand o deschidea,femeia se afla in alt univers paralel (tin minte ca ea avea un sot si o fetita,iar dupa ce a deschis cutia respectiva,afla ca cei doi murisera intr-un accident cu ani in urma). Imi mai aduc aminte ca actiunea se petrecea iarna,iar actrita principala era roscata cu parul lung,putin ondulat. V-as fi foarte recunoscatoare daca ati sti cum se numeste filmul caci imi doresc foarte mult sa-l vizionez. Va rog mult,daca va amintit de acel film sau alte detalii despre el, macar sa mi le impartasiti si mie. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| aladinbeci a răspuns:

Crissnicolle, nu sunt sigur dar s-ar putea sa te referi la filmul Time and Again(2007), cu traducerea romaneasca Casa secretelor. In film joaca Brooke Burns si Karen Austin. Bafta!

| crissnicolle explică (pentru aladinbeci):

Asta eee! Vaiii, multumesc mult

| crissnicolle explică (pentru aladinbeci):

Sti cumva de unde as putea sa-l downloadez?