| Kyu4321 a întrebat:

Aș dori niște recomandări de animeuri faine, complete, care să se încadreze în genuri precum fantasy, action, adventure, puțin horror, supernatural. Ceva asemănător cu owari no seraph, noragami, kuroshitsuji.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Death Note
Akame ga Kill
Fairy Tail
Blood+
Tokyo Ghoul
Trinity Blood
Elfen Lied
Deadman Wonderland
Darker Than Black
Shingeki no Kyojin (AOT)
Code Gess
Fullmetal Alchemist Brotherhood

1 răspuns:
| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Nu conteaza ca nu am funda dar daca doresti sa privesti singurul anime din multe pe care le am vazut acesta va ramane preferatul meu pe viata HUNTER X HUNTER are de toate in el dupa ce il urmaresti daca doresti desigur sa il urmaresti sa imi lasi parerea ta despre anime daca ti a placut.O zi faina!