| miha_6184 a întrebat:

As dori sa știu dacă mai exista opțiunea de abonament săptămânal la Netflix. Și la abonamentul lunar, pot sa-l fac doar pentru o luna și apoi sa îl anulez? Mulțumesc pentru răspunsuri!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Abonamentul este 8 Euro pe luna si nu mai ai nici macar luna gratuita care era alta data. Platesti din prima luna!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista săptămânal. Bineînțeles ca poți face doar o luna

| JicaContra a răspuns:

Binenteles, il faci pe o luna apoi scoti cardul bancar din cont si nu iti mai iau banii
sau, daca ai card bancar destept, cum am eu la ING, cand vine momentul sa traga banii, scot toti banii de pe card si il bag in contul de economii