| Ramo137 a întrebat:

As dori si eu o lista cu filme despre cazuri psihologice, depresie anxietate, dezvoltare personala, etc, in care psihologii trateaza pacientii.
Pot sa fie si documentare si normale
dau funda!

7 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Uite aici cateva filme care te vor impresiona https://www.andreearaicu.ro/......presionat/

| AdelinaC a răspuns:

Iti pot recomanda o carte, se numeste,, pacienta tacuta"

| Dandinelle a răspuns:

Https://www.imdb.com/list/ls008570084/
Iti recomand de asemenea sa citesti "Cazuri Clinice de Psihologie Medicala si Psihosomatica" Editura "Carol Davila"

| Osneros a răspuns:

Lucifer laughing

| danutzz008 a răspuns:

Gothika (2003)
Good Will Hunting (1997)
K-PAX (2001)
Trance (2013)

Sper sa-ti placa! happy

| Geo996 a răspuns:

The Machinist (2004)
American psycho (2000)
The Butterfly Effect (2004)

| IrnIrn a răspuns:

Https://24h.ro/2020/02/04/6-filme-psihologice-pe-care-trebuie-sa-le-vezi ai aici o lista de filme psihologice. Sigur o sa iti placa