| Chelsea_2661 a întrebat:

as vr sa stiu care este subiectul serialului Naruto Shippuden(din toate episoadele din shippuden pana in prezent)... dau fundita promitbig grinbig grinbig grinbig grin

1 răspuns:
| AlexXxKiiddxD a răspuns:

Hey, pai pentru inceput daca iti amintesti visul lui Naruto a fost sa devina hokage dar dupa ce Sasuke a plecat din Konoha{satul frunzei} pentru a avea mai multa putere aceasta fiind de la Orochimaru, Naruto, In Shippuden vrea sa il salveze pe Sasuke si sal readuca in Konoha.De asemenea cetatzeni din Konoha au de aface si cu Akatsuki care vor sa captureze toti cei 9 Bijuu{Bijuu fiind cele 9 besti cu cozi gen:Vulpea cu 9 cozi din naruto}pentru a stapani intreaba lume...Cam atat stiu eu, sper sa te ajute PS:fundita?