| AntoniaI a întrebat:

Buna!
As vrea sa imi recomandati niste filme/seriale pe care le-ati vazut si le considerati foarte bune.

9 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Seriale: Cobra Kai, Riverdale, Into the Badlands, Pretty Little Liars, Veronica Mars, Stranger Things, Alias, Orphan Black, Dark Angel
Filme, îmi plac cele cu badass heroines: Hanna, Sucker Punch, Kick Ass 1și 2, Colombiana, The Fifth Element, Tomb Raider, Atomic Blonde, Lucy, True Grit, Peppermint, Ghost in the Shell, Salt, Kill Bill, Mad Max: Fury Road, Serenity, trilogia The Hunger Games, Wonder Woman

| Sofer a răspuns:

Filme:
Fast and furious 1-8
Taken 1-3
Death Race 1-4
Transformers 6 parti
Bumbleblee
Seriale:
Prison Break
Arrow
Flash
The 100
The Walking Dead.

| Sn4k3 a răspuns:

Seriale:
Taboo
Peaky Blinders
Luther
Haunting of Hill House
Game of Thrones
Patriot
La Casa de Papel
Stranger Things
Vikings
Suits
American Gods
Fargo
Lucifer
The Punisher
The Walking Dead
Bodyguard
Spartacus
The Mentalist

Filme:
Get Out
Gladiator
John Wick 1, 2
Polar
Mad Max: Fury Road
Source Code
Arrival
300 1,2
Day Z
The Conjuring
Interstellar
Prisoners
Inglorious Basterds
The Martian
The Hateful Eight
Limitless
Focus
Bad Times At El Royale

| Clytia a răspuns:

Câteva seriale pe care le-am vizionat cu drag: "Reign", "American Horror Story", "Elite", "Spartacus", "The Tudors" etc.

| kimby a răspuns:

Buna! Poti gasi aici o lista cu cele mai bune 10 seriale de pe Netflix. https://trendygirl.ro/......e-vezi/162
Pe mine ma ajuta articolele de pe acest site atunci cand raman fara inspiratie.

| Ooooooooooooooo901234 a răspuns:

Ai putea sa te uiți la filmele produse de Marvel, mai ales ca acum este nebunia asta cu Avengers: Endgame. Eu sincer le iubesc.
De exemplu: Avengers: Infinity War, The Avengers, Guardians of the Galaxy, Captain America: The First Avenger, Captain America: The Winter Soldier, Captain Marvel, Avengers: Age of Ultron, Thor: The Dark World, Thor: Ragnarok, Iron-Man, Iron-Man 2, Iron-Man 3, Captain America: Civil War, Guardians of the Galaxy 2.
Acum depinde de tine dacă o sa Îți placă.

| cori15 a răspuns:

Depinde ce gen de film preferi!

| AntoniaI explică (pentru cori15):

Nu am precizat genul deoarece vreau sa incerc din mai multe domenii