| george10 a întrebat:

as vrea sa ma duc la cinema, cat costa biletul la Pirati din Caraibe 4? Multumesc, fundita(constanta)

5 răspunsuri:
| IoanaAndreea97 a răspuns:

La noi in bucuresti sunt vreo 30 de lei 3d si cu reducere de elev vreo 20-25 lei. la voi nu stiu dar ar trebui sa fie tot asa

| Boniboon a răspuns:

Hei! Chiar acum se ruleaza in cinema filmul, nu stiu sigur cat costa biletul, intra si tu pe site, cauta, informeaza-te. http://www.cityplex-tomis.ro/......nger-tides

| Gickanho a răspuns:

Cred ca peste 20 de lei, asa e la noi in bucuresti
nu stiu ce cinema aveti acolo dar cam asa sunt preturile intre 20-25 lei la 3D
funda

| minteuandedouaori a răspuns:

Avand in vedere cai avanpremiera aprox 20 de lej cai 3d

| KikuriShibata_9919 a răspuns:

7-8 lei. xD