| Diana99624 a întrebat:

Buna! As vrea sa ma uit la un film in seara asta pe Netflix, insa nu am idei. Va rog sa-mi recomandati ceva de dragoste, drama, adolescenti, asemanatoare cu To All The Boys I Loved Before. Mentinoez ca am vazut deja The kissing booth si majoritatea filmelor asemanatoare de pe Netflix

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

"Tall girl"
L-am mai recomandat azi. ☺

3 răspunsuri:
| PaCMojo a răspuns:

Incearca "After" si "After we colided" e un film de dragoste, drama cu 2 adolescenti, e foarte fain sunt 2 filme o sa apara si al 3 dupa ce le-ai vazut spune-mi si mi-e parerea.

| Diana99624 explică (pentru PaCMojo):

Multumesc, dar le-am vazut deja. Sunt nerabdatoare pentru 3. Primul a fost cel mai bun dupa parerea mea, iar 2 a fost ceva mai slab. Mai mult scene sexuale decat actiune. Dar are un farmec aparte

| Bartic_Denisa_Miruna_1995 a răspuns:

Ultima noastră vară (2019)
LOL (2012)
Letters to Juliet (2010)
Midnight Sun (2018)
The perfect date (2019)
Sierra Burgess is a loser (2018)
Everything everything (2017)
Liceenele din Beverly Hills (1995)