| marinna10 a întrebat:

As vrea sa stiu ce se intampla in Fifty Shades of Grey pana la urma( intrebare adresata celor care au citit seria pana la capat) raman impreuna? Se schimba Christian sau ramane asa? Multumesc mult.

4 răspunsuri:
| kitty_4887 a răspuns:

Christian se schimba foarte mult, sunt cateva incidente importante care il face sa se schimbe, pana la sgsrsit se casatoresc si au trei copii

| kitty_4887 a răspuns:

Pardon, au doi copii

| DimLight a răspuns (pentru kitty_4887):

Gay ***, ma intreb cu ai reusit sa termini prima carte nici nu mai zic de restul.
pentru mine a fost cea mai proasta carte pe care am incercat sa o citesc.

| marinna10 explică:

Kitty_4887 ai putea sa detaliezi putin mai mult? DimLight de ce?