| BringMeToLifeTVD a întrebat:

As vrea sa stiu daca sezonul 5 din The Vampire Diaries va aparea la televizor si in Romania. Daca de cand si pe ce canal? Dar The Originals?

4 răspunsuri:
| klopootzel a răspuns:

Pai eu cred ca inca merg filmarile._)
In toamna va aparea deci asteapta.)))))

| Linda18 a răspuns:

Inca nici in SUA nu a aparut. Stai sa apara si dupa asta o sa vezi, daca a fost difuzat pana acuma probabil va fi si in continuare daca nu il gasesti pe internet!

| BringMeToLifeTVD explică (pentru Linda18):

Stiu ca nu a aparut. Vroiam sa stiu daca o sa apara si aici la tv.

| BringMeToLifeTVD explică:

Stiu ca apare la toamna. Vroiam sa stiu daca o sa fie si aici la televizor.