| mihaelaalol a întrebat:

Buna as vrea sa vad niste seriale insa nu am nicio idee as vrea cat mai multe seriale(in afara de vampire diaries)

3 răspunsuri:
| Comandocip a răspuns:

Seriale sunt multe...u ce tip de seriale preferi? ca sa stiu ce as putea sa iti recomand

| Ea12345 a răspuns:

Eu iti recomand: Friends, How i met your mother, Dr House, One tree hill, Prison break, Dexter. Le poti urmari pe toate pe vplay. Intra la,, colectii" si vei gasi si altele.
Bafta!

| yoo710 a răspuns:

Daca ai vrea coreene: Minte-ma frumos,
doua surori pentru un print, regele modei, razboinicul, 49 de zile,imparatul marii,povestea tinerei gisaeng, ploaie de iubire etc.
alte seriale: pariu cu viata, iubiri secrete, dexter, las fierbinti. sunt mai multe dar atat imi amintesc. sper ca te-am ajutat!