| Allexandra179 a întrebat:

as vrea si eu cateva filme de dragoste, dar care sa ma faca sa plang, si daca se poate sa nu fie foarte vechi.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Arcadius30 a răspuns:

The color of rain (2014) cu Lacey Chabert si Warren Christie
Elevator girl (2010) cu Ryan Merriman si Lacey Chabert

3 răspunsuri:
| MorganaM a răspuns:

The sorcerer and the white snake - are toate ingredientele necesare, iar la final vei plange. Chiar trebuie sa il vezi! Te asigur ca nu vei regreta

| Zozolexa a răspuns:

Divergent.E un film cu actiune si dragoste. Funda?

| Teodora69 a răspuns:

If I stay, The fault in our stars, Dear John, The notebook, Tres metros sobre el cielo 1 si 2, The last song, A walk to remember. vizionare placuta big grin