| andeandreea97 a întrebat:

Buna happy,as vrea si eu niste seriale coreene cu adolescenti ca playfull kiss,boys over flowers, love rain, god of study si dream high?:*

5 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

City Hunter
I am Sam
Marry me, Mary!
Operation Proposal
Delightful Girl Choon Hyang
Hana Yori Dango ( varianta japoneza a serialului BBF )
Jungle Fish 1 si 2
http://www.serialecoreene.com/

| Maya2014 a răspuns:

Incearca su GUMIHO, te asigur ca e foarte frumos happy

| Ciq a răspuns:

Secret Garden, Devil beside you, Hana kimi, Ikemen desu ne, Yamato Nadeshiko Shichi Henge si Heartstrings big grin

| yesoia a răspuns:

Cu adolescenti nu stiu decat i am sam, dar te sfatuiesc sa te uiti si la secret angel, city hunter, personal taste si acordurile iubirii sincer eu le-am vazut pe toate si sunt interesante. Sper ca raspunsul meu te-a ajutat!