| DanutzzaMaria99 a întrebat:

As vrea si eu o lista cu seriale frumoase. In afara de Pariu cu viata, Pretty little liars si The vampire diaries pentru ca le urmaresc deja. Sa fie cu adolescenti sau mistery. Funda si voot!

5 răspunsuri:
| Mjdolhfi a răspuns:

The secret circle
Gossip Girl
Glee
One tree hill [Genial! La inceput nu iti vine sa il incepi cand vezi ca are 9 sezoane, dar merita!]
The O.C.
Vizionare placuta!

| Wut a răspuns:

Razbunarea (pe Euphoria, sambata de la 22)
Vaporul(marti de la 22 pe AXN, cu adolescenti si mister)
Internatul(nu stiu cand si la ce ora, dar stiu ca e tot pe AXN. E tot cu adolescenti si mister.)

| LolaLollita a răspuns:

Incearca "Lie to Me". Nu e cu adolescenti, ci cu un tip care citeste si interpreteaza tot ceea ce zic ceilalti prin gesturi, mimica.

| lecsy a răspuns:

Awkord
Gossip Girl
The nine lives of chloe King
Teen Walf
Super Natural
Weeds

| Lupinne a răspuns:

Ar mai fi The Secret Circle si Teen Wolf (amandoua sunt cu adolescenti si cu supranatural). The Lying Game este cu adolescenti si este cu mistere, seamana putin cu Pretty Little Liars