| anonim_4396 a întrebat:

Astazi ne-a povestit o profesoara ca a vizionat un film de groaza. Ne-a povestit pe scurt despre ce era vorba. Un baiat dintr-un liceu care avea o reputatie faimoasa avea o relatie cu o tocilara si nimeni nu stia de ei. Dupa un meci de fotbal baietii o gasesc singura in cabinetul de chimie si o agreseaza iar aceasta ii cerea ajutorul prietenului ei, el avand de ales intre iubita si prieteni alegand prietenii. Fata a ajuns acasa dupa care s-a omorat. Fantoma ei ii urmareau pe toti cei care au agresato pana ii omora. Ramasese doar fostul ei prieten. El isi daduse seama ca fantoma il bantuie si cand a facut niste poze apareau mereu in umbra iar dupa niste cercetari mai amanuntite in alte poze aparea fantoma. Pe baiat il durea gatul iar cand s-a dus la medic si s-a cantarit avea foarte multe kg fata de cum arata deoarece fantoma ii statea pe gat si de aceea il durea asa mult. Parca filmul incepea cu litera S, nu stiu sigur. Stiti cumva despre ce film e vorba? Multumesc pentru raspunsuri :*

Răspuns Câştigător
| Perfeculsimplu a răspuns:

Shutter ( Poze bantuite), vizionare placuta!

1 răspuns:
| Dyana_2608 a răspuns:

Shutter din 2004. E un film japonez. L-am vazut si eu saptamana trecuta si mi-a placut asa ca ti-l recomand