| ClausRep a întrebat:

Buna, aveti idee daca mai gasesc la tv serialul Curaj cainele cel fricos, pe cartoon network or smth, daca da la ce ora sau daca nu se mai difuzeaza un link unde sa vad toate episoadele si de ce nu se mai difuzeaza si de cat timp nu-l mai da la tv, va multumesc? Am observat ca oamenii vorbeau de el de prin 2012 la trecut, gen ca si cum ar fi fost dat jos de atunci de pe cine sau nu ar mai fi aparut la fel de des.

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu dar sigur il poti descarca de pe trackerele romanesti, nu avem voie sa facem publicitate. Daca ai un cont pe siteul la care ma refer sigur il gasesti complet

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cauta l pe Youtube daca desenul este mai vechi, sau pe torente.

| Crescent a răspuns:

Https://www.dozaanimata.ro/series/curaj-cainele-cel-fricos/
Ai aici toate episoadele si toate sezoanele in romana

| MadnesOfJuice a răspuns:

Il gasesti pe kimdesene in 720p upscaled la cea mai buna calitate. doar primele 2 sezoane sunt la calitate buna, restul vor fi adaugate curand