| alwaysandforever1234 a întrebat:

Bună.
Cam acum un an m-am uitat la un film de groaza, dar nu la tot, doar la vreo 15-20 de minute din el. Acum aș vrea să îl revizionez, însă nu îmi amintesc cum se numește.
Tot ce imi amintesc este că, a inceput cu o cioara care se bate de un geam (nu stiu daca e de la casa sau de la masina).
Dupa 15-20 de minute a fost o scena in care ieseau dintr-un colț al tavanului niste maini înfricoșătoare.
Asta este tot ce imi amintesc, sper sa ma puteti ajuta.
Mulțumesc.

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

S-ar putea să fie The Messengers (2007)
https://www.cinemagia.ro/filme/the-messengers-mesagerii-17341/

| Celcestietot a răspuns:

Nu știu sigur, sincer. Poate filmul se numea Corbul (una din părți, eu știu care).

| gabicoo a răspuns:

"Caracal Stories" by G. Dincă! Zilnic la România TV!
laughing

| giyongchyz a răspuns (pentru gabicoo):

Dacă faci glume despre așa ceva, ai probleme psihice. Nu ți se mai părea amuzant dacă era cineva din familia ta

| giyongchyz a răspuns:

Unde te-ai uitat la film? Cât de vechi era? Doar cu detaliile pe care le-ai dat nu am cum să te ajut

| alwaysandforever1234 explică (pentru giyongchyz):

Pe internet, nu mai stiu cat de vechi era, tot ce imi amintesc din el e tot ce am scris mai sus...