| AreidaCat a întrebat:

Cand eram forte mica, tin minte ca per Disney Channel se dadea o serie sci-fi (scintifico-fantastica). Nu tin minte multe detalii, doar ca protagonisti erau doi baieti si impreuna cu ei era una fel de robot. Singurul episod pe care il am destul de bine in minte e unul in care "omul negru" se materializa in fricile lor si trebuiau sa il distuga intr-un fel sau altul.
De mica imi placea la nebunie dar ma speria in acelasi timp. Daca cumva tineti minte seria va rog sa imi spuneti.

Răspuns Câştigător
| seaddg a răspuns:

Robotboy. Cred

1 răspuns:
| kostell a răspuns:

Robot boy
am vazut desenul animat))