| Emmanuela a întrebat:

care a fost ultimul film interesant care l-ati vazut?

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

The Boy in the Striped Pyjamas.Nu ştiu cât de interesant e din punctul de vedere al altora.

8 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

The italian job(Jaf in stil italian)

| laptedetara a răspuns:

The hunger games (Jocurile foamei)

| adrew a răspuns:

3.10 to yuma, film western oarte interesant

| RaReSh17 a răspuns:

In cautarea fericirii (the pursuit of happines)

| RaReSh17 a răspuns:

City of angels ( orasul ingerilor ) merita vazut, este despre un mesager al Domnului care se indragosteste de o chirurga si se face muritor pentru ea, finalul este neasteptat, merita vazut filmul happy

| Andrei_Alex_1988 a răspuns:

Identity (2003)

| Alecsuuuuu a răspuns:

Hachiko-a dog story (este vorba despre un catel, care este gasit pe strada si luat in casa de stapanul sau, si devin foarte atasati unul de altul. Este foarte frumos filmul, o drama care te marcheaza.Recomand cu placere.)

| AndreaAlina a răspuns:

Blood Diamond, tine vreo doua ore, dar e bun filmul.