| LupTrist a întrebat:

Care poate sa imi dea niste poze uimitoare cu spiderman cele mai faine primesc funda jur.

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sincer, mai copile, la varsta ta, ar trebui sa te manifesti pe clopotel.ro.
Chiar n-ai bagat de seama ca asta e site pe care INTREBI ce nu stii si PRIMESTI raspuns ca sa afli?
Si asta nu e singura intrebare tampita pe care o pui. Deja vreo doua ti-am raportat eu.

| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Buna.

Da' cauta pe http://www.google.com/imghp?hl=ro&tab=wi si gasesti acolo toate pozele "uimitoare" pe care le vrei tu :).

Sper ca te'am ajutat.

Funda?;;)