| Aberdeen a întrebat:

care sunt actorii vostrii preferati din jurnalele vampirilor?
(as dori sa vad cam cine este "la putere" big grin)
pentru raspuns+argument=funda
multumesc anticipat!winking

Răspuns Câştigător
| patriciabianca39 a răspuns:

Damon pentru ca este "baiat rau", dar o iubeste pe Elena.Stii tu cliseic, dar imi place.Si arata foarte binehappy

| Aberdeen explică (pentru patriciabianca39):

Sunt de-acord happy...mai stept raspunsuri pentru sunt destui actori buni in acest serialwinking

6 răspunsuri:
| Aberdeen explică:

Se pare ca toti suntem pe aceeasi "unda"...va multumesc si as vrea daca se poate niste argumente putin mai dezvoltate
big grin

| kx123 a răspuns:

Damon, arata chiar foarte bine, si imi place foarte mult felul lui de a fi.

| byby54 a răspuns:

Cel mai mult imi place de stefan si Elena pentru ca:
1.stefan e super sensibil si asa de dragut si joaca bine
2. Elena pentru ca e super frumoasa cu raajosasaa

| ClaudeliaBF a răspuns:

Nina Dobrev deoarece este foarte frumoasa si joaca foarte bine; 3

| ladyinred_5679 a răspuns:

Damon si Elena ii ador.Bine imi place si de Stefan dar mult mai bine se potrivesc cei doi.Imi place de ei deoarece :
1.Joaca foarte bine
2.Sunt frumosi amandoi
Funda?