| blueberry05 a întrebat:

care sunt filmele voastre preferate si imi puteti zice niste comedii (in afara de American Pie, The hangover). fundita:*

Răspuns Câştigător
| sebastian1999 a răspuns:

Eu ti-as recomanda :
Singur Acasa (1, 2,3, 4)
Nasa(nasha)
The new guy
Big Stan
Acestea le-am vazut eu! Succes in vizionare!

8 răspunsuri:
| xOneTwoThree a răspuns:

Mi-e imi plac multe filme, dar nu pot alege unul preferat.
- Singur acasa 1, 2, 3 si a aparut si 4, e ff dragut :d.
- Sunt plecat in oras.
- Piratii din caraibe. [toate].
- Alvin si veveriţele: Naufragiatii.
- Motanul incaltat.
- Marea cursa de Craciun.
- Aventurile extraordinare ale Adelei.
- Vremuri intunecate.
- Titanic. love struck Am plans la el;]
... ETC.

| aryana1991 a răspuns:

Little man e super tare

| onlyketoops a răspuns:

Cea mai tare comedie e parodia de la Twilight, Vampires Suck.Maie tare si Soul Plane cu snoop dogg si ice cub sau Mai e mult pana ajungem.

| love999 a răspuns:

Placinta Americana,Herou Movie,Mean Girls,Love Don't Cost a Thing,Cruel Intentions,She's all that,Not Another Teen Movie, Things I Hate About You, The Breakfast Club...cam atat stiu

| georgianadeea a răspuns:

"The Spy Next Door"
"Everybody’s fine"
"Leap Year"
"When in Rome"

| flavius19992 a răspuns:

Filmul meu preferat este piratii din caraibe. o comedie frumoasa si la care razi este "Ace ventura when natur calls"(cu jim carrey) e cea mai tare comedie.mai uitete la "click" (cu adam sandler) sau "Grown ups " (cu adam sandler) sau "Yes Man" cu jim carrey.

| emas1 a răspuns:

De Anul nou este o comedie foarte frumoasa,