| AlicePop4654 a întrebat:

Cat trebuie sa platesc daca vreau sa-mi activez pentru o luna HBO?
Sunt pe Telekom
Multumesc!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Suni la ei, poate au ofertă, noi nu stim. Si nu toti sunte m la telekom, majoritatea sunte m pe rcs.

| xByte a răspuns:

Din cate stiu iti trebuie decodor, care costa in jur de 50-60lei + plata lunara pentru acces de la ei. Cel mai bine suni si te interesezi

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru xByte):

Merge si fără decodor.Dar trebuie sa activeze pachetul extra, Hbo nu intră in pachetul de bază, cel putin asa este la Rcs.

| xByte a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Da, pe rcs este cu pachet extra, dar pe telekom iti trebuie decodor din cate stiu.

| GL757W a răspuns:

Dc sa platesti cand poti vedea gratis pe internet http://mywebtv.info/ sau pe Android prin aplicatia Buzunar TV