| Larissa12 a întrebat:

Caut de ceva vreume un film pe care l-am vazut acum cativa ani dar nu imi mai amintesc numele. Este vorba despre o femeie care da nastere unui baiat care are un fel se super putere,omoara totul in jurul lui. Mama lui moare la nastere. Dupa cativa ani baiatul isi omoara si tatal si bunica si cateva vacutelaughing)
El este trimis la un orfelinat de baieti, acolo unde este batjocorit si batut de toti baietii. Intr-o zi el se enerveaza si ii omoara pe cativa baieti,iar unuia dintre ei ii "provoaca" cancer, iar apoi fuge in padure. Dupa trecerea anilor, o fata se rataceste in padure si da peste cabana unde locuieste baiatul.
Se indragostesc, fata are cancer, puterile lui se schimba din "moarte" in "vindecare". Fata ramane insarcinata, o vindeca si pe ea si pe cei din jurul lui.La final el moare inecat.
Sper sa ma puteti ajuta. Va multumesc!

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

E același film... :)
http://www.tpu.ro/......ste-cu-un/
Ar putea sa iti placă și Tuck Everlasting (2002), Chronicle (2012), Push (2009)