| Crystallll a întrebat:

Caut de mult timp un film.
Deci știu că era o farsă de 1 aprilie cred in care un grup de prieteni ii fac o farsă unei fete si accidental aceasta moare căzând peste o balustrada. dupa un 1 an in aceeasi sau inainte cu cateva zile aceștia primesc mesaje de amenințare sau ceva de genul si nu le iau in considerare pana nu încep să moară dintre ei... dupa fata care practic a avut ideea să îi fac o farsă celei care a murit e luat o împreună cu fratele ei parca(da aceasta avea un frate) si pana la urma se află ca de fapt grupul a vrut sa i faca o farsă numai ca inainte sa iasa toti prietenii cea sau cel care cică "i-a omorât"il împușcă pe fratele ei parca si dupa aceștia îi explica ca erau gloanțe oarbe și începuseră să râdă și ca să îi demonstreze si ei o împușcă însă nu se știe cum glonțul acela nu era orb omorând o....in fine apare cum fratele ei conduce o mașină și zâmbește asa oarecum maleficlaughing
Stiti cumva cum se numește filmul?
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Nu cred e filmul la care ai facut tu referire, dar e asemenator ca idee, pana aflii filmul pe care-l cauti poate iti place acesta:
I Know What You Did Last Summer