| tamara27 a întrebat:

caut si eu un film de groaza dar nu stiu cum se numeste
.o femeie si un barbat au avut accident, barbatul a fost transportat la un spital bantuit, iar femeia vedea toti deminii din oras, un tip ii spune ca o va ajuta dar el este demonul, la acel spital fusese tatal fetei internat.

1 răspuns:
| cosminvlad a răspuns:

Nu stiu despre ce film vorbesti, dar iti recomand The Conjuring, Înainte de Amityville, a fost Harrisville. Renumiţii specialişti în paranormal, Ed şi Lorraine Warren sunt chemaţi de o familie ce s-a stabilit recent la o fermă retrasă. Familia apelează la ajutorul şi experienţa lor pentru a scăpa de prezenţa întunecată care îi terorizează. Constrânşi să înfrunte entitatea demonică, soţii Warren se văd prinşi în cel mai îngrozitor caz din viaţa lor si demoni intra intr-o femeie, e supper. The conjuring e un film ce ti-l recomand. Funda?